Cuma , Eylül 18 2020
entr
Home / Genel / Mavi Kalem’den Ofislerde Yeni Normal Uygulamaları yönergesi

Mavi Kalem’den Ofislerde Yeni Normal Uygulamaları yönergesi

’Mavi Kalem Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği “Ofislerde Covid 19 Pandemi Döneminde Yeni Normal Uygulamaları” başlıklı sunum ve yönergesini yayımladı.  

Kapalı ofislerde çalışma düzenine geçilmesiyle birlikte Mavi Kalem tarafından Ağustos ayı içinde yayınlanan yönergede, yeni normal koşullarında Covid-19’a karşı ofislerde alınacak önlemler tüm boyutlarıyla ele alındı. Ofislerde maskelerin doğru kullanımı, ortak çalışma alanlarında hastalığın yayılmasını engelleyecek davranış kuralları, fiziksel  mesafe, koruyucu önlemler, gıda tüketimi kuralları, hijyen istasyonlarının kurulumu ve kullanımı gibi başlıklar içeren sunum geçtiğimiz günlerde tüm Mavi Kalem ekibiyle paylaşıldı. 

Ofislere ziyaretçi kabulü, sağlık ve acil durum takibi gibi üzerinde yeterince durulmayan konulara da ayrıntılı bir şekilde yer verilen Yeni Normal Uygulamaları başlıklı yönerge, ofislerde çalışma düzenine geçen tüm kurumlar ve sivil toplum kuruluşları için de bir örnek teşkil ediyor. 

Mavi Kalem tarafından hazırlanan “Ofislerde Covid 19 Pandemi Döneminde Yeni Normal Uygulamaları” başlıklı sunuma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz… 

İndirmek için tıklayınız: “Ofislerde Covid 19 Pandemi Döneminde Yeni Normal Uygulamaları”

About mkalem

Check Also

Mavi Kalem Misk FM ve Sivil Ses Podcast’teydi

Mavi Kalem’den Canan Sarıoğlu 29 Nisan Çarşamba günü, Arapça yayın yapan bir radyo kanalı olan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir