Bütün hizmetlerimiz ücretsizdir. Herhangi bir para toplama çağrısı yapılmamaktadır. Bütün duyurularımız Mavi Kalem web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılmaktadır. Bireysel hesaplar üzerinden yapılan duyurulara itibar etmeyiniz. Bu tür çağrılar yapan hesapları şikâyet ediniz.
Check Also
Kadın Danışma Merkezi ve Mentorluk Projemizde yılın ilk 3 ayı nasıl geçti?
Kadın Danışma Merkezi ve Mentorluk Projemizde yılın ilk 3 ayı nasıl geçti? 2024 yılı başından ...