Salı , Şubat 27 2024
entr
Home / Deprem / Hatay Temsilciğimiz açıldı!

Hatay Temsilciğimiz açıldı!

MaviKalem’in Adana’dan sonra ikinci temsilciliği olan Hatay Temsilciliği 21 Aralık’ta çalışmalarına başladı. Türkiye’de 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin ardından büyük yıkımların gerçekleştiği illerden biri olan Hatay’a giderek destek çalışmalarının bir parçası olduk. Bölgede Şubat ayından bu yana sürdürdüğümüz çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, Antakya’nın Derince Mahallesi’nde yer alan konteyner ofisimiz, temsilcilik niteliği kazandı.

Hatay çalışma ekibi ise duygularını şöyle paylaştı: “Uzun süredir beklediğimiz bir şeydi. Çok mutlu olduk. Artık burada daha kolay faaliyet sürdürebiliriz. Bir temsilciliğin olması burada çalışmalarımızın devamının geleceği, yeni projeler olacağı ve burada çok güzel işler yapılacağı konusunda bize umut oluyor. Şubattan beri burada hem dağıtım yapıyor hem de pek çok çalışma sürdürüyoruz. Bu şu an bir ödül gibi oldu bizim için. Hani amacımıza ulaştık. Amacımız burada daha uzun süre kalabilmek, insanlara daha yararlı olabilmek.”

Hatay’da yürüttüğümüz çalışma ve raporlara buradan ulaşabilirsiniz.

 

About mkalem

Check Also

Kadına yönelik şiddete karşı resim sergileri başlıyor!

Kurulduğu günden bu yana kadın odaklı çalışmalar yürüten MaviKalem, kadına yönelik şiddeti önlemek amacıyla sürdürdüğü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir